Hopp til navigasjon Hopp til innhold
 
A+
RSS
Information in English
Du er her:  Oslo kommune > Sykehjemsetaten > Oslosykehjemmene > Fagerborghjemmet

Fagerborghjemmet

FagerborghjemmetSykehjemmet ligger sentralt på Majorstuen i Bydel Frogner. Hjemmet holder til på toppen av Rosenborggate. Det er en stille, enveiskjørt gate opp fra Bogstadveien. Vi har en stor og skjermet hage med hagestue og lysthus. Det er mange handlegater i umiddelbar nærhet. Avdeling Norabakken holder til i Pilestredet 75. Norabakken har også en stor og fin hage og terrasse.

Hvordan finner du oss?
Trikk:
Ta trikk nr. 11 og nr. 19 til holdeplassen Rosenborg.  Det tar tre minutter å gå til Fagerborghjemmet.
Bil: Sykehjemmet har en liten gårdsplass med gratis parkering for besøkende.

Avdeling Norabakken
Trikk: Ta trikk 17 eller 18 til Teresesgate. Det tar to minutter å gå til avdeling Norabakken.

Mer informasjon om sykehjemmet i informasjonsbrosjyre (pdf).

Adresse
Rosenborggt. 11, 0356 Oslo Vis i kart (google)
Telefon   23 43 36 00
Telefaks  23 43 36 01.
E-post postmottak.fagerborghjemmet@sye.oslo.kommune.no

Institusjonssjef Anita Glittum, tlf. 23 43 36 15 og e-post anita.glittum@sye.oslo.kommune.no
Fagleder May Liss Waage, tlf. 23 43 36 13 og e-post: may-liss.waage@sye.oslo.kommune.no

Informasjonskontakt Lisbeth Falck-Muus Singh, tlf. 23 43 36 00 og e-post lisbeth.falck-muus.singh@sye.oslo.kommune.no

Post 2: Avdelingleder Marianne Nordeide, tlf. 23 43 36 02 og e-post marianne.nordeide@sye.oslo.kommune.no
Post 3: Avdelingleder Elisabeth Utnem, tlf. 23 43 36 03 og e-post elisabeth.utnem@sye.oslo.kommune.no
Post 4: Avdelingleder Astrid Boger, tlf. 23 43 36 04 og e-post astrid.kristine.boger@sye.oslo.kommune.no

Fagerborghjemmet dagsenter: Leder Grete Holmqvist, tlf. 23 43 36 12 og e-post grete.holmqvist@sye.oslo.kommune.no

Avdelingsleder service Stine Christensen, tlf. 23 43 36 07 og e-post stine.christensen@sye.oslo.kommune.no

Avdeling Norabakken
Pilestredet 75 Vis i kart (google)
Avdelingsleder Zahra Farkhak, tlf. 23 43 50 78 og e-post zahra.farkhak@sye.oslo.kommune.no 
Norabakken dagsenter: Leder Britt Kaspersen Akerlie, telefon 23 43 50 77 og e-post britt.kaspersen.akerlie@sye.oslo.kommune.no        
 

Kontakt driftsstyret.